Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Expert în Creditare Persoane JuridiceEdineț

OCN SMART CREDIT SRL

481 vizualizări
Data publicării: 27.07.2023

Cerințe:

● să ai experiență în comunicare și atragerea clienților persoane juridice

● experiență în domeniul analizei afacerii și a rapoartelor financiare

● să cunoști limba română

● să cunoști MS Office, Windows, Internet Explorer

● ești deschis pentru a învăța lucruri noi

Descrierea jobului:

● să prospectezi clienții persoane juridice

● să promovezi ofertele companiei clienților existenți și potențiali

● să analizezi cereri de credit

● să pregătești contractele de credit și să le semnezi cu clienții

Ce beneficii obții?

● angajare oficială cu pachet social deplin

● salariu motivant + bonus, în funcție de rezultate

● creșterea în cariera profesională într-o companie sigură și în dezvoltare

● training-uri de specialitate gratuite

● atmosferă dinamică și creativă

● suport continuu din partea Colegilor

Te așteptăm în echipa SMART!

Trimite CV-ul tău la office@smartcredit.md până pe 30.09.2023

Detalii la nr. de telefon 067 70 43 44

Despre companie

OCN “SMART CREDIT” SRL activează pe piața creditării nebancare de 13ani. Compania are filiale în orașele: Ungheni (2 filiale), Călărași, Cimișlia, Căușeni, Chișinău, Rîșcani, Cahul, Edineț, Drochia, Briceni, Hîncești și deservește clienții și online. Compania este orientată spre susținerea și ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 7000 - 10000 lei
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 18.12.2020

DAD Human Capital
  • Full Time
  • 24.05.2022
  • Full Time
  • 02.10.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat