Поиск работы или резюме

Manager Vânzări Angro

HR Consulting

781 просмотров
Дата публикации: 23.10.2023

HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său (Cegoltar - Vânzări angro materiale și instalații electrice) este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Cerințe față de candidat:

• Studii superioare Tehnice sau Economice (constituie un avantaj);
• Abilități de a prezenta, negocia și convinge;
• Abilități de comunicare cu clienții;
• Dorința de dezvoltare, capacitatea de a învăța lucruri noi;
• Persoană responsabilă, activă, orientată spre rezultat, abilități organizatorice;
• Experiența în vânzări va constitui un avantaj;
• Utilizator PC (Microsoft Office, Internet);
• Cunoașterea limbilor română și rusă.

Responsabilități:
• Promovarea și comercializarea mărfii companiei;
• Consultarea clienților privind sortimentul, calitatea și prețurile produselor;
• Crearea ofertelor pentru clienți;
• Supravegherea procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor

Avantaje:
• Salariu competitiv
• Mediu de lucru îndrăzneț și un sistem de management contemporan;
• Prânz gratuit
• Grafic de la 8.00 la 17.00, 8.00 - 13.00 sâmbăta.

Cei interesați sunt rugați să expedieze  CV-ul la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ; indicând codul: MVA

Detalii la nr. de tel.: 062101257

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 18.04.2023
  • Full time
  • 04.10.2022

Canadian Moving Company
  • Full time
  • 11.10.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме