Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Secretară asistentă al directorului

TUNAD SRL

245 vizualizări
Data publicării: 15.11.2022

Responsabilități:
 - organizarea locului de muncă a Directorului;
 - organizarea întâlnirilor de afaceri ale șefului;
 - organizarea călătoriilor de afaceri ale șefului și colaboratorilor;
 - îndeplinirea însărcinărilor primite de la conducere;
 - traducerea documentelor și corespondenței (RO-RUS, RO-Eng, RUS-Eng.).
 - va asista Directorul în activitatea sa zilnica;
 - va interacționa cu partenerii companiei și le va oferi rezolvarea la diverse probleme;
 - va scrie și va răspunde la e-mailuri;

Competențe principale:
 - orientarea spre lucru cu oameni;
 - sociabilitatea;
 - capacitatea de a lucra în situația multitasking;
 - capacitatea de a prioritiza;
 - politețe, corectitudine;
 - rezistență la stres;
 - capacitatea de a lua decizii rapid în diferite situații.

Cerinţe:
 - studii superioare;
 - experiență de lucru de la 2 ani;
 - cunoașterea perfectă a limbilor română, rusă, engleză;
 - cunoașterea programelor informatice de bază;
 - disponibilitate de program prelungit ( daca va fi cazul );
 - disponibilitate de a calatori in afara tarii ( daca va fi cazul );
 - punctualitate, inițiativă, bun simț, responsabilitate, seriozitate, caracter pozitiv;
 - capacitate de organizare a timpului și sarcinilor cu respectarea termenelor limită;
 - aspect ingrijit si placut;

Compania ofera:
 - salariu motivat si la timp;
 - activitate intr-un mediu dinamic si profesionist;
 - birou si conditii confortabile de munca într-un oficiu modern;
 - conditii de munca într-un oficiu modern;
 - telefonie corporativă;
 - regim de lucru: Luni - Vineri, 09:00-18:00;

Salariu incepand de la  25.000 MDL

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 19000 - lei
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 18.08.2022

Internews in Moldova
  • Full Time
  • 12.05.2022

Dulcinella
  • Full Time
  • 26.07.2022
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat