Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Secretară asistentă al directorului/Секретарь-ассистент директора

PROSTAND.md

517 vizualizări
Data publicării: 23.05.2022

Responsabilități:

organizarea biroului;
organizarea întâlnirilor de afaceri ale șefului;
organizarea călătoriilor de afaceri ale șefului și colaboratorilor;
îndeplinirea însărcinărilor primite de la conducere;
traducerea documentelor și corespondenței (RO-RUS, RO-Eng, RUS-Eng.).

Competențe principale:

orientarea spre lucru cu oameni;
sociabilitatea;
capacitatea de a lucra în situația multitasking;
capacitatea de a prioritiza;
politețe, corectitudine;
rezistență la stres;
capacitatea de a lua decizii rapid în diferite situații.

Cerinţe:

studii superioare;
experiență de lucru de la 2 ani;
cunoașterea limbilor română, rusă, engleză;
cunoașterea programelor informatice de bază;
aspect placut.

Pre-selecția se efectuează în baza CV-urilor care pot fi trimise la email: hr@prostand.net,  num. de tel: 022 806685, mob: 079999342.

Функциональные обязанности:

- организация работы офиса;

- организация деловых встреч руководителя;

- организация поездок руководителя;

- выполнение поручений руководства;

- перевод  документов и корреспонденции ( RO-RUS, RO-Eng, RUS-Eng. )

Основные компетенции:

- ориентация на работу с людьми;

- коммуникабельность;

- умение работать или желание научиться работать в условиях многозадачности;

- умение расставлять приоритеты;

- вежливость, корректность;

- стрессоустойчивость;

- умение быстро ориентироваться в ситуации.

Требования:

- высшее образование;

- опыт работы от 2х лет;

- знание румынского, русского языка, английского ;

- знание основных компьютерных программ;

- презентабельная внешность, грамотная речь.

Предварительный отбор осуществляется на основании резюме направленных по адресу: hr@prostand.net

тел: 022 806685 или моб: 079999342

PROSTAND.md

Despre companie

PROSTAND.mdactivează cu succes pe piața Republicii Moldova începând cu anul 1997.PROSTANDoferă o gamă completă de servicii legate de import, promovare și distribuire a rechizitelor de birou și a bunurilor de larg consum (FMCG) pe întreg teritoriul țării. Principalele servicii oferite: - ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat