Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Operator Call Center

HR Consulting

774 vizualizări
Data publicării: 23.10.2023

Un job unde nu contează dacă ai experiență anterioară. Iți vom oferi tot suportul de care ai nevoie ca să faci o treaba bună, vei avea posibilitatea să înveți multe lucruri noi și ocazia de a lucra într-o echipă prietenoasă și deschisă.

Responsabilități:
• Răspunzi întrebărilor și soluționezi solicitările venite din partea Reprezentantilor și clienților atît prin telefon, cît și prin e-mail;
• Furnizezi informații referitoare la produsele ori serviciile, ofertele companiei,

Cerințe:
• Cunoașterea excelentă a limbii române;
• Implicare și capacitate de a face față sarcinilor;
• Cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator;
• Abilități excelente de comunicare.

Oferim:
• Pachetul social complet și angajarea oficială din prima zi;
• Tichet de masa;
• Reducere pentru produsele companiei;
• Oportunități de dezvoltare în cadrul companiei;
• Graficul luni-vineri 09:00-18:00.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com sau pentru mai multe detalii apelați la nr. 069638007

Domeniu

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 04.11.2022

Top Cell Company
  • Full Time
  • 15.05.2024
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat