Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Manager de rețea

Oldcom.SA

114 vizualizări
Data publicării: 24.06.2022

Noi oferim:
- Salariu motivant/negociabil în funcție de experiența, capacități și volumul asumat de responsabilități, care se vor discuta la interviu;
- Angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social și concediu plătit;
- Automobil de serviciu.

Responsabilități:
- Conducerea și coordonarea activității magazinelor,
- Asigurarea structurii optime de personal necesară desfâșurârii efeciente a activitații magazinelor.
-Rapoartarea rezultatelor obținute.

Cerinte faţă de candidaţi:
- Deținerea permisului de conducere;
- Cunoștințe bune de operare la calculator MS Office .
- Cunoașterea limbilor română şi rusă la nivel de scris și vorbit
- Grad înalt de responsabilitate și confidenţialitate;
- Spirit organizatoric, echilibru emotional și rezistență.

Oldcom.SA

Despre companie

OLDCOM” este un brand autohton care produce încălțăminte și accesorii cu identitate originală și inspiratoare, precum și larg recunoscută. Te așteptăm cu drag să te alături echipei noastre! Istoria Societății pe Acțiuni OLDCOM începe în Republica Moldova în anul 1994, ...

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 8000 - 12000 lei
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Grant Thornton Moldova
  • Full Time
  • 23.04.2019

HR Consulting
  • Full Time
  • 21.02.2022

Boiar Grup
  • Full Time
  • 03.06.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat