Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Asistent kinetoterapie/Ассистент кинетотерапия

New Age

490 vizualizări
Data publicării: 29.09.2022

Cerinţe faţă de candidat:
- studii superioare sportive kinetoterapie;
- dorința de a ajuta oamenii;
- abilități de comunicare, negociere și convingere;
- dorința de a lucra productiv și de a câștiga corespunzător
- cunoașterea limbilor română și rusă

Responsabilităţile de bază:
- diagnosticarea primară cu echipament special (vă instruim);
- consultarea clienţilor despre programele de corecție;
- consultarea clienților despre toate serviciile centrului.

Oferta centrului:
- oficiu în centrul orașului;
- grafic de lucru: 5/2 flexibil de la  9:00-18:00;
- salariu motivant în creștere de la 8000 lei;
- instruire gratuită;
- reduceri la serviciile ce le prestăm.

Expediați CV-ul la adresa electronică:  hr@my-clinic.md       sau sunaţi la numarul 068640379

Требования к кандидату:
- высшее спортивное кинетотерапия;
- стремление помогать людям;
- коммуникабельность и умение убеждать;
- желание работать и хорошо зарабатывать;
- знание русского и румынского языка.

Обязанности:
- проведение первичной диагностики (обучаем);
- рекомендации по коррекционным процедурам;
- консультирование клиентов по услугам компании.

Условия работы:
- офис в центре города;
- график работы:5/2 с плавающими выходными с  9:00-18:00;
- мотивирующая заработная плата от 8000 лей;
- бесплатное обучение;
- скидки на услуги компании.

Высылайте свое CV  на электронную почту:  hr@my-clinic.md          или звоните по номеру 068640379

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 10000 - 12000 lei
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat