Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Agent vânzări

DAD HC

553 vizualizări
Data publicării: 16.09.2022

Domeniu:  Companie care se ocupă de expedierea ”door to door” a plicurilor și coletelor, în condiții de maximă siguranță, discreție și profesionalism.

Ce îți oferim:

- Echipă tânără;

- Angajare oficială;

- Salariu fix + bonusuri din target-urile atinse;

- Dezvoltare personală și profesională;

- Posibilitatea de a lua decizii și de a lansa propriile inițiative;

- Atmosferă pro-activă și echipă pozitivă.

Ce responsabilități vei avea:

- Contactarea clienților potențiali;

- Negocierea și stabilirea contractelor;

- Gestionarea bazei de clienți existente:
- Întocmirea rapoartelor privind situația vânzărilor, concurenței, noilor trenduri pe piață.

Ce așteptăm de la tine:

- Experiența într-un post similar de la 2 ani;

- Cunoașterea avansată a limbilor română și rusă, engleza ar constitui un avantaj;

- Abilități de negociere și comunicare.

Dacă ești interesat de oferta noastră, transmite-ne CV-ul la adresa hc@dad.md și noi te vom contacta

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full Time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 16.02.2024
  • Full Time
  • 20.12.2023
  • Full Time
  • 27.02.2024
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat