Поиск работы или резюме

Șef Departament Marketing

SBC HR

707 просмотров

Echipa SBC-HR lansează concursul pentru ocuparea postului de Șef Departament Marketing  și Vânzări. Clientul nostru – rețea națională de prestare a serviciilor medicale.

Noi vă propunem:

- Angajare oficială

- Program: Luni - Vineri, de la ora 09:00 la 18:00

- Oficiu în centrul orașului

- Instruire continuă

Responsabilități principale:

- Elaborează strategia de marketing și politica de prețuri ale Companiei

- Participă la elaborarea și implementarea strategiilor de promovare a serviciilor noi lansate în Companie

- Elaborează și asigură realizarea în practică a Planului lunar/anual de acțiuni de Marketing și vânzări

- Urmărește îndeplinirea planului lunar de vânzări de către toți managerii Marketing și Vânzări

- Asigură instruirea personalului din subordine ce ține de serviciile prestate de Companie, campaniile publicitare în derulare

-Participă la elaborarea și aprobă materialele promoționale și informative pe suport fizic sau electronic;

Cerinţele companiei:

- Studii superioare

- Experiență în top management

- Experiență în vânzări și marketing

- Permis de conducere categoria B

- Experiență de lucru în domeniul prestării serviciilor medicale

- Cunoașterea excelentă ale limbilor română, rusă și engleză

                  Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

                                          Telefon: +373 68695904

SBC HR

О компании

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

CIC FIDESCO SRL
  • Full time
  • 18.04.2019
  • Full time
  • 28.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме