Поиск работы или резюме

Completator marfuri (articole, furnitura)

Cojocari -Grup SRL

1202 просмотров
Дата публикации: 28.07.2021

Compania Vasconi – unul dintre cei mai mari producători de articole din tricotaj din Republica Moldova, anunță concurs pentru următoarea poziție:

Firma de producere a confectiilor din tricotaj, brandul Vasconi, angajeaza

Completator mărfuri (articole)

Cerinte:
• Studii profesionale de profil;
• Experienta minim 1 an;
• Responsabilitate, seriozitate, ordonanta;

Responsabilitati:
-  să încarce şi să primească materialele (ducînd evidenţa);
- să asigure integritatea şi securitatea materialelor;
- să respecte programul de lucru stabilit prin contractul de muncă;
- primirea, păstrarea, încărcarea bunurilor să se realizeze numai cu acordul sau avizul al şefilor ierarhici;
- asigură paza materială şi juridică a materialelor pe care le manipulează;
- satisface în timp util comenzile primite de la superiori;

- ia toate măsurile necesare de pază şi protecţie contra incendiilor;
- ia toate măsurile necesare de pază şi protecţie contra distrugerilor sau deteriorărilor sub orice formă a mărfurilor;
Se ofera:
• Angajare oficiala;
• Pachet social inclus;
• Conditii bune de lucru;
• Salariu motivant

Graficul de lucru:
• Luni-vineri;
• De la 8 pina la 17 cu pauza de masa.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul prin e-mail: resurseumane.vasconi@gmail.com  cu indicarea poziţiei pentru care aplică.

EVor fi contactate doar persoanele selectate.

Tln

Telefon: 078222290, 022-421181
E-mail: resurseumane.vasconi@gmail.com
Web: www.vasconi.md

О компании

Compania Vasconi – unul dintre cei mai mari pCompania Vasconi – unul dintre cei mai mari producători de articole din tricotaj din Republica Moldovaroducători de articole din tricotaj din Republica ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 19.04.2019
  • Full time
  • 12.11.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме