Поиск работы или резюме

Șofer profesionist pe camion

ANCOM AGRO S R L

355 просмотров
Дата публикации: 09.12.2022

(transport cereale intern si international: România, Bulgaria, etc.)
ANCOM-AGRO SRL, angajează șoferi profesioniști pentru camioane cu remorcă pentru a transporta cereale cu autobascula pentru propria flotă auto

Garajul se află în s. Gura Camencii, r-ul Florești

Oferim:
• Salariu de bază: (stabil şi plătit la timp)
• Bonus curse plin/plin + bonus km efectuați
• Pachet social 100% conform CM RM
• Program de lucru: Flexibil

Cerințe:
• Buletin de identitate
• Pașaport internațional
• Permis conducere categoria CE, DE
• Certificat de competență Șofer internațional
• O experiență bună în conducerea transportului
• Cunoașterea și orientarea pe drumuri internaționale
• Cunoștințe de limbă română și rusă
• Rezistență la stres

Responsabilități:
• Încărcarea, transportarea și descărcarea la timp a cerealelor
• Întreținerea și menținerea funcționalității camionului
• Lucrul cu documentele de export/import
• Comunicarea situațiilor neprevăzute și identificarea soluțiilor optimale

Aplică CV-ul cu poză la: ancom@verum.md   cu specificarea „Șofer profesionist” sau apelează: 0 788 99 242

О компании

Ancom-Agro este divizia de trading al Grupului Verum, unul din cele mai mari hodinguri agroindustriale din Moldova. Fondată în 2014, compania Ancom-Agro a devenit unul din liderii pieței cerealelor și oleaginoaselor din Moldova. Comercializăm produse agricole de înaltă calitate, ...

Oбласть

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: 5 - 10 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Cвободный график

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Cвободный график
  • 15.08.2022
  • 20.06.2022
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме