Поиск работы или резюме

PATISER

PANNI BAKERY

425 просмотров
Дата публикации: 07.09.2023

Patiserie sitatuată în centrul orașului Chișinău este în căutare de patiseri cu experiență.

Cautăm persoane pasionate de arta pâinii cu maia, dar și de patiserie, pentru un proiect nou, proaspăt lansat.

Este vorba de o patiserie artizanală, Panni Bakery, amplasata în Mun. Chișinău, bulevardul Stefan cel Mare și Sfânt nr. 133. Ne propunem să oferim întotdeauna cea mai bună calitate posibilă oaspeților noștri și un mediu plin de oportunități de dezvoltare profesională colegilor noștri.

Dacă ești o persoana harnică, pozitivă, responsabilă, atentă la detalii și dorești să activezi într-un mediu creativ și dinamic, atunci esti exact ceea ce căutăm.

Dorim să angajăm persoane pasionate de acest domeniu, iar responsabilitățile vor fi urmatoarele:

- prepararea produselor de patiserie / panificatie (pâine, plăcinte cu aluat întins, biscuiți)

- lucru in echipa cu colegii pentru a dezvolta / perfectiona retetele si modul de lucru;

- curatarea, intretinerea echipamentelor folosite;

- comunicarea cu colegii pentru o mai buna organizare;

- mentinerea curateniei spatiului de munca

Oбласть

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 9000 - леев
  • График работы: Сменный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Сменный
  • 21.03.2022
  • Сменный
  • Сменный
  • 06.05.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме