Поиск работы или резюме

Manager de produs

PROFMET

164 просмотров
Дата публикации: 23.11.2022

Product Manager / Brand Manager

Compania oferă:

Salariu motivant (se va negocia în timpul interviului);
Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist;
Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;
Transport asigurat până la / de la locul de muncă.

Responsabilități:

Colectarea, analiza și înregistrarea datelor și informațiilor despre un nou produs;
Analiza mediului concurențial și cercetarea gamei de produse similare pe piață;
Analiza caracteristicilor și avantajelor produselor;
Structurarea și scrierea datelor complete despre produs, cu accent pe calitățile și utilitatea produsului;
Participarea la formarea prețului, crearea sortimentului și promovarea produselor.

Cerințe față de candidat:

Studii superioare tehnice / vânzări / marketing;
Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă (limba engleză constituie un avantaj);
Spirit analitic, autoplanificare, inițiativă, abilități de analiză și control.

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md
Detalii la numerele de telefon 078000075 sau 079947888

Менеджер по продукту

Компания предлагает:

Мотивирующую заработную плату (обсуждается на интервью);
Стабильность в одной из самых крупных и известных компаний в Республике Молдова;
Возможности для профессионального роста;
Корпоративный транспорт от / до места работы.

Обязанности:

Сбор и анализ информации о новом продукте;
Анализ конкурентной среды и исследование ассортимента аналогичных товаров на рынке
Анализ характеристик и преимуществ продукта;
Структурирование и написание полных данных о продукте с акцентом на качестве продукта;
Формирования торгового ассортимента, вопросов ценообразования, продвижения и представления товаров.

Требования к кандидатам:

Знание русского, румынского языков, английский (будет преимуществом);
Высшее образование: техническое / маркетинг / продажи;
Аналитический склад ума, самопланирование, инициативность.

Ждём ваши CV по адресу recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам, звоните на номер 078000075 или 079947888

PROFMET

О компании

Profmet este unul dintre cei mai mari furnizori de elemente de fixare, unelte, abrazivi și echipamente de protecție individuală pentru comerț și industrie din Republica Moldova, oferind clienților săi produse și servicii de înaltă calitate timp de 20 de ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 12000 - леев
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Treci Company SRL
  • Full time
  • 21.09.2022
  • Full time
  • 28.09.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме