Поиск работы или резюме

Web Developer

HR Consulting

662 просмотров
Дата публикации: 29.09.2020

Compania HR-Consulting  (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Companie:
Compania Consult Group  este un birou de avocatură, ce prestează servicii de consultanță  la nivel național cât și la nivel internațional.

Responsabilități principale:
-Dezvoltarea de soluții web (cu PHP, My SQL și JavaScript), de preferință  în WordPress;
-Asigurarea bunei funcționări a website-ului companiei/adăugarea contentului nou;
-Arhitectură de sistem cu site-uri web complexe;
-Modificarea CRM;
-Implemetarea noilor standarte (Web design la necesitate).

Cerinţe:
-Studii în domeniul IT;
-Experiență în crearea aplicațiilor, website-urilor;
-Cunoștințe a Wordpress, PHP, JavaScript, My SQL;
-Posibilitatea de a programa module personalizate WordPress și de a configura  aplicațiile  WordPress;
-Cunoașterea limbii  române, ruse, engleze.

Oferta companiei:
-Proiecte interesante și complexe;
-Salariu  negociabil;
-Posibilitate  de creștere  și dezvoltare  independentă.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  indicând codul Wrr în subiect sau să apeleze la mob.: 062101257

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Stefanini
  • Full time
  • 06.06.2019
  • Full time
  • 05.03.2018

Midnight Works
  • Full time
  • 18.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме