Поиск работы или резюме

Web Developer

HR Consulting

162 просмотров
Дата публикации: 06.03.2020

Compania HR-Consulting  (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Companie:
Compania Consult Group  este un birou de avocatură, ce prestează servicii de consultanță  la nivel național cât și la nivel internațional.

Responsabilități principale:
-Dezvoltarea de soluții web (cu PHP, My SQL și JavaScript), de preferință  în WordPress;
-Asigurarea bunei funcționări a website-ului companiei/adăugarea contentului nou;
-Arhitectură de sistem cu site-uri web complexe;
-Modificarea CRM;
-Implemetarea noilor standarte (Web design la necesitate).

Cerinţe:
-Studii în domeniul IT;
-Experiență în crearea aplicațiilor, website-urilor;
-Cunoștințe a Wordpress, PHP, JavaScript, My SQL;
-Posibilitatea de a programa module personalizate WordPress și de a configura  aplicațiile  WordPress;
-Cunoașterea limbii  române, ruse, engleze.

Oferta companiei:
-Proiecte interesante și complexe;
-Salariu  negociabil;
-Posibilitate  de creștere  și dezvoltare  independentă.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  indicând codul Wrr în subiect sau să apeleze la mob.: 062101257

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

FuseLab Creative
  • Full time
  • 19.10.2019

Inther
  • Full time
  • 28.05.2019

DAS Solutions SRL
  • Full time
  • 23.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме