Поиск работы или резюме

Vorbitor de Limba Germană

TonerDen

477 просмотров
Дата публикации: 02.04.2020

Te așteptăm cu drag în compania noastră!

Cerințe:
- Să cunoști Limba GERMANĂ la nivel conversațional
- Comunicabil și optimist
- Cunoștințe în PC

Responsabilitățile funcției:
- efectuarea apelurilor telefonice
- asigurarea partenerilor de afaceri cu produsele solicitate
- lucru cu baza de date

Noi îți oferim:
- salariul  8 000 lei + bonus
- loc de lucru confortabil în oficiu spațios (str.Ismail 50)
- management eficient
- instruire continuă (training, seminare)
- creștere pe plan profesional
- achitarea transportului

ORAR DE LUCRU: de luni până vineri ora: 09.00 - 18.00, pauza de masă o oră + pauze de odihnă incluse în orar.

Trimite CV-ul la adresa electronică hr@tonerden.com  sau contactează-ne 079 83 10 10!

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 8000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 16.01.2020

Wartung Special Chemicals SRL
  • Full time
  • 31.01.2020
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме