Поиск работы или резюме

Vinzator - consultant

ELY Fashion

608 просмотров
Дата публикации: 26.02.2020

Se caută cea mai bună colegă pentru funcția de vânzător - consultat în cadrul unui magazin/show room de haine pentru doamne.

Este un Brand autohton și confecționează exclusiv haine de mărimi mari.

Funcții și responsabilități:

  • Informarea, consultarea clienţilor privind asortimentul, proprietăţile şi caracteristicile produselor;
  • Promovarea, vânzarea produselor

Orar:

15:00 – 19:00 – Luni-Vineri

10:00 – 15:00 – Sâmbătă

Abilități:

  • Experiență de lucru în vânzări
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Abilități bune de comunicare, prezentare și convingere
  • Responsabilitate, flexibilitate, confidenţialitate
  • Capacitate de lucru la calculator, operarea cu rețelele de socializare Facebook/Instagram.

Beneficii:

  • Angajare oficială
  • Amplasare centrală a show room-ului – sect. Râșcani
  • Salariu – 3000 Lei – Net

Pentru detalii +373 – 6954 – 7337 (sunet sau mesaj Viber)

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 2000 - 3000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Part Time
  • 13.10.2020
  • Part Time
  • 04.04.2020
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме