Поиск работы или резюме

Vînzător-casier produse alimentare (or. Hîncești)

ROGOB SRL

1426 просмотров
Дата публикации: 20.05.2019

ROGOB SRL- una din cele mai mari intreprinderi de produse din carne si mezeluri din Moldova anunta concurs pentru functiile:

Compania ROGOB te invită să faci parte dintr-o echipă de profesioniști în cadrul magazinului din Hîncești. Dacă ești tînăr, ambițios, comunicabil și pozitiv te invităm să faci parte din familia noastră.

Responsabilităţi:
- Deservirea calitativă a clienților magazinului;
- Gestionarea numerarului aferent operaţiunilor de casierie;
- Incasarea banilor;
- Efectuarea operațiunilor cu aparatul de casă;
- Completarea registrului de casă;
- Raportarea mișcării mijloacelor bănești incasate;

Cerinţe:
- Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă, engleza constituie un avantaj;
- Persoană pozitivă, flexibilă, cu spirit de echipă dezvoltat și rezistentă la stres;
- Cunoașterea calculatorului;
- Prudenţă, responsabilitate, integritate și atenție la detalii;
- Experienţă de lucru cu mijloace băneşti este un avantaj;
- Experiență în vânzarea produselor din carne reprezintă un avantaj

Noi oferim:
- Salariu atractiv + bonusuri constante;
- Ambianță de lucru placută  într-o echipă unită și prietenoasă;
- Traininguri la locul muncă;
- Posibilitatea creșterii profesionale;

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md, sau contactează-ne la nr de tel. 060300433
Te așteptăm în echipa Rogob!

ROGOB SRL

О компании

Rogob este cea mai mare și modernă companie din Moldova producătoare de salam și delicatese din carne. Amplasată în satul Goianul – Nou (mun. Chișinău), capacitatea de producție a companiei depășește 45-50 tone de produs final timp de 24h. În ...

  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 14.09.2021
  • Full time
  • 29.06.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме