Поиск работы или резюме

VÂNZĂTOR (nutrețuri combinate) or. Comrat

ICS Funny Pig SRL

187 просмотров

Responsabilități:

recepționarea și vânzarea nutrețurilor combinate,
consultarea cumpărătorilor referitor la caracteristicile mărfurilor,
ordonarea vitrinei de mărfuri,
întreținerea curățeniei locului de muncă.

Cerințe:

experiența în vânzări este binevenită,
cunoștințe dezvoltate de limba română și rusă,
abilități numerice și de precizie în vederea gestionării corecte a banilor,
onest și cu tendințe de acuratețe,
abilități de utilizare a aparatului de casă.

Oferim:

angajare oficială și pachet social complet,
salariu fix achitat regulat + % din vânzări
orar de lucru 8.00-15.00, Luni – zi liberă.

Aplicați prin CV pe  HR@mcombi.md

www.funnypig.md

О компании

Наша компания ICS «FUNNY PIG» SRL была основана в 2008 году и является одним из ведущих производителей на рынке Молдовы! Основной деятельностью компании ICS «FUNNY PIG» SRL является выращивание свиней для реализации живым весом, а также свиных туш. В 2012 году ...

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 21.06.2021
  • Full time
  • 19.04.2019
  • Full time
  • 11.06.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме