Поиск работы или резюме

Vanzator IMC MARKET str. Creanga 78

IMC Group

1043 просмотров
Дата публикации: 28.05.2019

IMC Group, Holding care activeaza cu success pe piata Republicii Moldova in domeniile Retail (reteaua proprie de magazine IMC Market), anunta concurs pentru pozitia vacanta:

Vanzator "IMC MARKET" str. Creanga 78

Responsabilitati:
- Aranjarea Marfii
- Deservirea si consultrea Clientilor asupra gamei de produs
- Asigurarea si controlul preturilor corecte la produsele de raft
- Controlul termenului de valabilitate a produselor
- Participarea la inventarieri

Profil candidat:
- Experiența minima 1 an;
- Studii medii de specialitate
- Avanataj – experienta in Market de produse alimentare
- Reponsabilitate si acuratete
- Orientare spre Client
- Atentie la detalii si organizare

Conditii de munca:
- graficul de lucru in schimburi
- salariu stabil 5000 MDL pentru angajati calificati, bonusuri motivante
- angajare oficială și pachet social deplin
- instruire gratuita

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la hr-director.imcgroup@mail.ru indicind pozitia la care aplica sau apelati la numarul de telefon 079708170

Doar persoanele ce vor corespunde cerinţelor vor fi contactate.

IMC Group

О компании

IMC Group, Holding care activeaza cu success pe piata Republicii Moldova in domeniile Retail (reteaua proprie de magazine IMC Market), B2B, prestării Serviciilor de Consultanţă, Comert si Distributie ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 5000 - леев
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 05.06.2019
  • Full time
  • 15.04.2021

Global human resources
  • Full time
  • 25.08.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме