Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Vânzător Consultant (tehnica de uz casnic)

HR Consulting

186 просмотров
Дата публикации: 15.10.2019

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Compania: internațională de produse electronice și telefoane mobile.

Responsabilități:
● Promovarea și vânzarea produselor companiei;
● Identificarea nevoilor clientului și propunerea celor mai bune soluții, realizând o vânzare consultativă;
● Să fie informat referitor la produse și servicii și să fie la curent cu noile tehnologii, pentru a răspunde prompt și clar nevoilor clienților;

Cerințe de bază:
● Nivel de studii – facultate în curs sau studii universitare finalizate;
● Experiență de minimum 1 an în vânzări – reprezintă un avantaj;
● Interes pentru tehnologii noi;
● Fluență în limba română, rusă; engleza – reprezintă un avantaj;
● Utilizator avansat al PC-ului (pachet Microsoft Office);
● Relaționare și comunicare eficiente;

Oferta:
● Pachet salarial constând în salariu fix + comisioane și bonusuri, în funcție de realizări;
● Dezvoltarea unei cariere solide în vânzări;

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: PS2R

Telefon de contact: +373 22 20 29 86 ; + 373 62101257

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Сandidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full time
  • 09.08.2018

Grawe Carat Asigurari
  • Full time
  • 06.06.2019
  • Full time
  • 03.06.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме