Поиск работы или резюме

Vanzator / Consultant

Coquette

1138 просмотров
Дата публикации: 21.05.2019

Misiune post: Gestiunea relaţiilor cu clienţii in magazinele companiei pentru creșterea vânzarilor și menținerea imaginii pozitive a brandului.

Principalele responsabilităţi:
• Atragerea clienţilor în magazin, precum şi menţinerea clienţilor existenţi, prin asigurarea serviciilor de înaltă calitate;
• Identificarea necesităţilor şi preferinţelor clienţilor;
• Consilierea şi ghidarea clienţilor cu privire la produsele magazinului.

Cerinţe:
• Studii medii sau superioare finisate
• Cunoaşterea limbii române și ruse
• Experienţă în vînzări și consultanţă va constitui un avantaj

Profilul candidatului:
• Abilităţi de comunicare
• Excelentă comunicare verbală şi scrisă în limba română şi rusă
• Responsabilitate şi organizare eficientă a timpului
• Capacitate de relaţionare, rezistenţă la stres
• Simţ comercial şi capacitate de convingere
• Iniţiativă, integritate şi obiectivitate
• Atenţie la detalii
• Orientare spre rezultat
• Orientare spre client

Particularităţile postului:
• Grafic glisant de lucru, munca în schimburi
• Sistem de motivare adaptat necesităţilor angajatului
• Posibilitate de creştere salarială şi funcţională

Persoanele care doresc să devină parte a echipei COQUETTE sunt invitate să depună CV-ul și o poză, indicând postul solicitat la adresa de e-mail: hr@coquette.md

Vom contacta doar persoanele selectate.

Coquette

О компании

Brandul Coquette s-a născut în martie 2014, din dorința de a crea încălțăminte pentru femeile care vor să iasă din tipare. În acel moment, timing-ul mi se părea absolut arbitrar, acum, însă, îmi place să cred că nu a fost ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 10.02.2020

LC WAIKIKI MOL SRL
  • Full time
  • 17.04.2019
  • Full time
  • 01.06.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме