Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Trade Marketing Manager

HR Consulting

401 просмотров
Дата публикации: 19.09.2019

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Compania:
Unul dintre liderii industriei viti-vinicole și unul dintre cei mai cunoscuți exportatori din Moldova.

OBIECTIVUL POSTULUI: Majorarea vânzărilor, îmbunătățirea bazei de date.

Responsabilități:
● Dezvoltarea strategiei în subcanalul Retail și Horeca, planului de activități cu clienții din aceste subcanale
● Identificarea si adresarea oportunităților de creștere a valorii categoriei în subcanal și coordonarea proiectelor agreate cu partenerii
● Îmbunătățirea condițiilor de vânzare (DPSM – Distribuție, Preț, Situare la raft, Merchandising);
● Sprijinirea echipelor de vânzări în coordonarea proceselor de marketing, POS-materiale și alte articole promoționale de marketing. Dezvoltarea și supervizarea programelor promoter.
● Realizarea managementului eficient al bugetului alocat
● Implementarea și monitorizarea campaniilor de marketing pe teren
● Monitorizarea pieții. Cunoașterea concurenței, inclusiv a politici de preț și comunicare.

Cerințe:
● Experiență în vânzări, trade marketing și/sau marketing 2 ani +
● Cunoasterea limbii române și rusă la nivel avansat, limba engleză(mediu)
● Cunostințe de operare calculator (Word, Excel, Power Point) – nivel utilizator activ;
● Creativitate, inițiativă și responsabilitate
● Abilități de project management și lucru în echipă
● Abilități foarte bune de comunicare si self-management

Se oferă:
● Angajare oficială + pachet social deplin
● Salariu motivant stabil + bonusuri
● Grafic de muncă ( 9:00 – 17:30 ) Luni- Vineri
● Condiții foarte bune de muncă în oficiu modern și confortabil
● Oportunitate de dezvoltare într-o echipă tânără și energică

Contacte:
Cei interesați sunt rugați să transmită CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În Tema mesajului indicați codul postului vacant: “TMtt”

Pentru mai multe posturi vacante, vizitați site-ul: search4staff.com

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

DI&Trade; Energy SRL
  • Full time
  • 10.05.2019
  • Full time
  • 04.06.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме