Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Trade Marketing Agent (Centru)

HR Consulting

219 просмотров
Дата публикации: 11.11.2019

Companie internaționlă ce reprezintă unu dintre cele mai mari producători de produse din tutun.

Responsabilități:
• Să reprezinte profesionist în piață Compania, mărcile și proiectele companiei;
• Să planifice eficient rutele și să viziteze conform planificării punctele de vânzare din teritoriul alocat;
• Să coopereze activ cu reprezentanții distribuitorului pentru a asigura îndeplinirea obiectivelor operaționale;
• Să implementeze inițiativele companiei în universul din responsabilitate;
• Să vină cu propuneri de idei și soluții pentru dezvoltarea afacerii în teritoriul alocat;
• Să dezvolte relațiile cu clienții din aria de responsabilitate;
• Să asigure eficiența investițiilor în teritoriul alocat;
• Să colecteze informații relevante din piață.

Calificări și experiență:
• Studiile superioare reprezintă un avantaj;
• Experiența în vânzări reprezintă un avantaj;
• Permis de conducere, categoria B;
• Cunoștințe de operare a MS Office și a tehnologiilor informaționale (Excel, Power Point, Word).

Abilități, Competențe și Limbi:
• Abilități de organizare și planificare;
• Orientare spre client, deschidere;
• Atitudine proactivă și flexibilitate;
• Adaptabilitate, capacitatea de a găsi oportunități în orice schimbare;
• Puternice abilități de comunicare și negociere;
• Cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj.

Compania oferă:
• Posibilități de creștere profesională;
• Training-uri și teambuilding-uri;
• Lucrul într-o echipă de profesioniști;
• Grafic de lucru full-time: luni - vineri, 09:00 - 18:00.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  În CV indicați codul postului vacant: TMA

Telefon de contact : 060102909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 18.04.2019

  • Full time
  • 02.09.2019
  • Full time
  • 05.09.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме