Поиск работы или резюме

System administrator exchange / mobile communication Germania Berlin

kukpersonal

258 просмотров
Дата публикации: 08.02.2020

System administrator exchange / mobile communication (m / f / d)

Cunoștințele dvs. sau calificările profesionale:

Pregătire profesională completată ca integrare a sistemului de specialitate IT sau o pregătire profesională compatibila cu câțiva ani de experiență

profesională.

Cunoștințe bine întemeiate în aceste domenii:

- Sisteme de operare (MS Windows Server, Linux) în versiunile curente

- Administrare MS Exchange. MS Outlook

- Administrarea serverelor de fax Comunicare mobilă (iOS și Android)

- Experienţa de proiect metode de lucru structurate și independente

- Creativitate, flexibilitate. spirit de echipa.

- Munca cu clientii.

- Permis de conducere clasa B (nu e obligatoriu).

Responsabilitati:

- Administrarea mediului central Exchange si lucrari in domeniu, comunicarea mobilă și serverul de fax.

- Analiza și corectarea erorilor.

- Prelucrarea rapoartelor de eroare.

- Crearea și implementarea conceptelor tehnice în domeniu.

- Efectuarea serviciului de urgență și de lucru în weekend, daca necesita proiectul.

Mob : + 49 151 212 93 222

Vă rugăm să mă adaugati WhatsApp, Viber și Skype.

Vă voi contacta imediat și voi răspunde la toate întrebările. Vadim Eremia

 e-mail : kukpersonal4@gmail.

site web : www.kuk-personal.com

K&K Industriebau und Personalbetreuungs GmbH
Brückenstraße 5a, D-10179 Berlin

Место работы

Германия
  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 19.04.2019
  • Full time
  • 15.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме