Поиск работы или резюме

Specialist Secţia Servicii Interne

ProCredit Bank S.A.

457 просмотров

Responsabilităţi principale:
• Întreținerea și monitorizarea stării tehnice a automobilelor băncii, spălătoriilor auto și prezentarea descifrărilor trimestriale către Departamentul Finanțe și factura de expediție pentru achitarea serviciilor;
• Venirea cu propuneri către Conducerea băncii cu privirea la vânzarea sau procurarea  automobilelor la necesitate;
• Introducerea cheltuielilor legate de  întreținerea automobilelor în bugetul lunar;
• Întocmirea raportului lunar în baza foilor de parcurs recepționate de la angajați care au utilizat automobilele băncii. Totodată se verifica corectitudinea îndeplinirii lor și predarea la Departamentul Finanțe pentru casarea petrolului utilizat;
• Procurarea  anvelopelor noi în baza deciziilor agreate cu  superiorul Secției și transmiterea lor la depozitul central;
• Primirea și predarea anvelopelor persoanei responsabile de la/ în depozitul central urmărind următorii pași: împachetarea anvelopelor pentru fiecare automobil cu inscripția denumirii mașinii și numerele de înmatriculare;
• Pregătirea  informație cu privire la casarea  anvelopelor care au parcurs  limita de kilometraj sau  au fost deteriorate și nu mai pot fi folosite în activitatea băncii și transmisă către Departamentul Finanțe;
• Scoaterea automobilelor de la evidența Agenției Serviciilor Publice în cazul când  banca decide să vândă automobilele;
• Îndeplinirea diverselor servicii de curierat;
• Transportarea intr-un mod sigur a colaboratorilor și invitaților băncii precum și a pachetelor conform orarului întocmit preventiv;
• Autorizarea inscripțiilor pe automobilele băncii;
• Obținerea permisiunii pentru panourile de publicitate ale băncii (Zona 24/7; ProCredit Bank) și anume pregătirea actelor și transmiterea către persoana angajată de banca pentru a ne acorda servicii de acest gen conform contractului încheiat;
•  Înregistrarea scrisorilor de întrare ale băncii și repartizarea lor;
• Alte instrucțiuni înaintate de Comitetul de Conducere.

Cerinţe de calificare:
• Studii medii, superioare;
• Experienţă în domeniu minim 1 an;
• Prezenta permisului de conducere cel puțin categoria “B” și  cu o experiență în conducere auto cel puțin 5 ani;
• Abilităţi de coordonare, planificare, organizare şi de lucru în echipă;
• Rezistență la stres şi capacități de comunicare cu diferite persoane;
• Disponibilitate, accesul permanent la telefon, reacționarea rapidă la situaţiile de forță majoră;
• Abilităţi PC;
• Cunoaşterea limbilor română, rusă și engleză (la nivel mediu).

Dacă sunteți interesați de postul vacant propus, vă rugăm să expediați CV-ul şi Scrisoarea de motivare pe următoarea adresă electronică: mda.resurse.umane@procredit-group.com

О компании

ProCredit Bank is a development-oriented and responsible commercial bank. We offer excellent customer service to small and medium enterprises and to private individuals who would like to save. We are convinced that our prosperity depends on success of each employee. ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Intreprinderea Municipala Servicii Comunal Locative Orhei
  • Full time
  • 16.05.2019
  • Full time
  • 18.06.2019
  • Full time
  • 14.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме