Поиск работы или резюме

specialist Secția Economică

IS Posta Moldovei

184 просмотров
Дата публикации: 12.03.2020

Responsabilități:

Analiza activității economico-financiară a întreprinderii;
Elaborarea bugetelor anuale a întreprinderii și a planificării pe termen mediu;
Urmărirea executării bugetului (veniturile și cheltuielile întreprinderii);
Întocmirea rapoartelor statistice și economice conform cerințelor;
Calculul costurilor serviciilor prestate de către întreprindere;
Participarea în proiectele de automatizare a proceselor de raportare internă a întreprinderii;
Înaintarea propunerilor de îmbunătățire a activității întreprinderii și subdiviziunilor acesteia.

Cerințe față de candidat:

Studii superioare de profil economic;
Cunoașterea Standardelor naționale de contabilitate, a metodelor de analiză economică şi de planificare a indicilor economici;
Capacităţi analitice şi de previziune;
Cunoștințe avansate de lucru în aplicațiile Microsoft Office (Excel, Power Point, Word) și altele;
Cunoaşterea perfectă a limbii române şi ruse;
Abilităţi de a lucra în echipă, comunicabilitate, flexibilitate și spirit de observație;
Experienţă în domeniul va constitui un avantaj.

Beneficii:

Condiții bune de muncă în una dintre cele mai mari întreprinderi;
Pachet competitiv de remunerare şi beneficii, cu un salariu începînd de la 9000 lei;
Munca într-o echipă prietenoasă, comunicabilă, unită și eficientă;
Oportunitate de angajare pe termen lung;
Posibilitate de dezvoltare profesională şi avansare în carieră.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul pe adresa: hr@posta.md, indicând funcția pentru care candidați.

La interviu vor fi invitați doar candidații selectați.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 9000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 27.05.2019
  • Full time
  • 24.09.2019

ROMAN ASCHEROV
  • Full time
  • 07.01.2020
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме