Поиск работы или резюме

Specialist resurse umane (Orhei).

SRL Maestro-nut

1640 просмотров
Дата публикации: 06.06.2019

Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunţă vacantă poziţia de

Responsabilități de serviciu:

  • Planifică activitățile resurselor umane.
  • Asigură interpretarea corectă și aplicarea politicilor de personal ale organizației.
  • Planifică și coordonează orientarea noilor angajați, pentru a facilita integrarea acestora în organizație
  • Ține evidența documentației necesare activităților departamentului privind fluctuația angajaților.
  • Investighează stările de impas și recomandă măsuri corespunzătoare.
  • Intermediază raporturile dintre angajați.
  • Execută și implementează planul de recrutare a angajaților.
  • Redactarea documentației corespunzătoare departamentului.

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Studii superioare ;
  • Experienţă de activitate în domeniu - minim 1 an;
  • Abilităţi de operare PC;
  • Vorbirea fluentă a limbilor română şi rusă, cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj.

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV la nr. de fax: 022-21-21-14 sau e-mail: hr@maestro-nut.com. Tel.: (022)-21-20-66 SAU 079922333

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

HR Consulting
  • Full time
  • 28.11.2018

Grafit Holding
  • Full time
  • 21.02.2019
  • Full time
  • 28.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме