Materiale de construcție pentru casa ta, amestecuri uscate, grunt, ghips carton, betokontakt, s.a, avem materiale pentru casa ta de la zero pînă la cheie, facem livrare în orice cantități cu ridicare la etaje și fară, evacuăm și trasportăm gunoiul după lucrări de reparații

Поиск работы или резюме

Specialist în kinetoterapie / Специалист в кинетотерапии

My Clinic

485 просмотров
Дата публикации: 17.01.2020

Cerinţe faţă de candidat:
- studii medii de specialitate (sau superioare), studiile medicale sau sportive vor constitui un avantaj;
- dorința de a ajuta oamenii;
- abilități de comunicare, negociere și convingere;
- dorința de a lucra productiv și de a câștiga corespunzător

Responsabilităţile de bază:
- diagnosticarea primară pe echipamentul special (instruim);
- consultarea clienţilor despre programele de corectie;
- consultarea clientilor despre toate serviciile centrului

Oferta centrului:
- oficiu în centrul orașului;
- grafic de lucru luni-vineri 9:00-19:00;
- salariu motivant;
- instruirea gratuită;
- reduceri la serviciile ce le prestăm

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@my-clinic.md sau sunaţi la numarul 068640379

Требования к кандидату:
- высшее или среднее специальное образование (желательно медицинское или спортивное);
- стремление помогать людям;
- коммуникабельность и умение убеждать;
- желание работать и хорошо зарабатывать

Обязанности:
- проведение первичной диагностики (обучаем);
- рекомендации по коррекционным процедурам;
- консультирование клиентов по услугам компании

Условия работы:

- офис в центре города;
- график работы: понедельник-пятница 9:00-19:00;
- мотивирующая заработная плата;
- бесплатное обучение;
- скидки на услуги компании

Высылайте свое CV  на электронную почту: hr@my-clinic.md или звоните по номеру 068640379

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 27.05.2019

International Contracting Group
  • Full time
  • 11.04.2019
  • Full time
  • 22.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме