Поиск работы или резюме

Specialist import / achiziții locale

Linia H2O

1298 просмотров
Дата публикации: 19.04.2019

Compania Linia H2O te invită în Echipa sa la funcția de:

Cine suntem:
Grupul de companii „Linia H2O” cu o istorie de peste 20 de ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu gresie, faianță, obiecte sanitare și propria producere a mobilei pentru baie.

Căutăm o persoană care are:

  • Studii superioare în domeniul economie, finanțe, logistică;
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj (în caz că nu este experiență Vă învățăm noi);
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, engleză (la nivel de comunicare, corespondență);
  • Gândire logico-matematică;
  • Capacitate de analiză;
  • Persoană activă, cu inițiativă, orientată către rezultat;
  • Cunoștințe de lucru în EXCEL.

Responsabilități de bază:

  • Comunicarea cu furnizorii interni / externi;
  • Evidența documentației aferente livrărilor;
  • Evidența stocurilor;
  • Monitorizarea procesului de import / achiziții locale;
  • Lucrul cu reclamațiile;
  • Întocmirea rapoartelor interne;
  • și altele.

Oferim:

  • Oficiu confortabil;
  • Sistem de remunerare bazat pe performanță și rezultate;
  • Posibilitatea de a lucra într-un colectiv ambițios și focusat pe rezultat.

Dacă aveți experiență sau doriți să Vă dezvoltați în acest domeniu puteți transmite CV-ul la adresa: hr@liniah2o.md, cu indicarea în tema scrisorii a denumirii postului vacant.
Mob.: 079771552

Vă așteptăm în Echipa noastră!

*Doar persoanele selectate vor fi contactate

Linia H2O

О компании

Compania ,,Linia H2O” -este locul unde găsești cea mai completă gamă de articole sanitare, mobilier de baie, gresie și faianță de la cei mai cunoscuți producători europeni. În showroom-ul LiniaH2O găsești nu doar produse, ci și idei de amenajare ...

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Linia Montana SRL
  • Full time
  • 19.04.2019

Social Spread
  • Full time
  • 02.07.2021

DI&Trade; Energy SRL
  • Full time
  • 10.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме