Поиск работы или резюме

Specialist conformitate Carduri de plată

Paynet

105 просмотров
Дата публикации: 25.11.2021

Propunem:
• Mediu de lucru profesional
• Implicarea în dezvoltarea proiectelor inovative
• Locația biroului: bd. Decebal, 6 (Botanica)
• Salariu competitiv și alte avantaje financiare
• Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 09:00- 18:00)
• Oportunitate pentru formare și dezvoltare profesională

Responsabilități:
• Monitorizarea indicatorilor de risc și standardelor de conformitate la acceptarea, emiterea și utilizarea cardurilor de plată
• Elaborarea și implementarea programelor de securitate aferente cardurilor de plată conform standardelor sistemelor internaționale de plăți
• Monitorizarea, investigarea tranzacțiilor cu cardurile de plată și raportarea tranzacțiilor suspecte
• Asistență la dezvoltarea, implementarea unui program de combatere a spălării banilor și fraudelor financiare
• Asigurarea respectării reglementărilor actuale în domeniul serviciilor de plată și AML
• Dezvoltarea și menținerea unui cadru de gestionare a riscurilor pentru produse și servicii, clienți precum și alte situații legate de spălarea banilor
• Informarea și raportarea către conducerea superioară pe aspecte legate de politicile și procedurile interne de conformitate
• Analizarea şi identificarea riscului de conformitate în cadrul fiecărui mediu funcțional
• Evaluarea noilor produse, servicii ale companiei și inițiative de business în vederea conformității cu cadrul de reglementare și administrare eficientă a riscurilor asociate
• Elaborarea bazei normative aferente activității în cadrul sistemelor cu cardurile de plată

Cerințe:
• Cunoașterea prevederilor legislației și a actelor normative în domeniul serviciilor de plată
• Posedarea cunoștințelor a proceselor de business în domeniul cardurilor de plată
• Cunoașterea PC la nivel avansat (Word, Excel, Internet, PowerPoint, etc.)
• Studii superioare Economice
• Experiență de activitate bancară în domeniul cardurilor minimum 2 ani
• Cunoașterea limbii române și engleze
• Abilități analitice

Avantaje:
• Posedarea cunoștințelor tehnice de utilizare a aplicațiilor în domeniul cardurilor de plată
• Cunoașterea cerințelor și recomandărilor Sistemelor Internaționale de Plăți
• Capacitatea de percepere și asumare a riscului aferent activității în afacerile cu carduri
• Abilități excelente de comunicare și de organizare
• Abilități de a lucra individual și în echipa, comunicabilitate, flexibilitate, responsabilitate, bună capacitate de organizare
• Orientare spre procese și rezultat

Expediază CV-ul indicând postul solicitat: hr.office@paynet.md
Informații suplimentare la tel.: 076780965

Paynet

О компании

Paynet is a Fintech company with a solid experience in B2B and B2C projects, such as electronic payments processing, customers loyalty programms management, electronic money and on-line payments solutions We offer a job within a friendly, ambitious and creative team, ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 5 - 10 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Cedacri International
  • Full time
  • 27.05.2019

Midnight Works
  • Full time
  • 18.04.2019
  • Full time
  • 26.10.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме