Поиск работы или резюме

Sortatori a miezului de nucă (ORHEI).

SRL Maestro-nut

2706 просмотров
Дата публикации: 25.04.2019

Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. este în căutare de

Responsabilitati:

  • Sortarea miezului de nucă după categorii.
  • Stricarea nucilor.

NOI OFERIM:

  • ANGAJARE
  • ASIGURARE SOCIALA SI MEDICALA
  • MASA SI TRANSPORT GRATIS

Dacă sunteţi sîrguincioşi, perseverenţi şi dornici de a vă realiza, vă aşteptăm să faceţi parte din echipa noastră!

Adresa noastră: or. Orhei, str. Tamara Ciobanu, 13

Contactele noastre: 0(235) 32 289, 079944922, 079922333

Veniţi şi deveniţi parte a echipei „Maestro-Nut”!!!

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 3000 - 7000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Creator Iu. Borș
  • Full time
  • 13.05.2019
  • Full time
  • 25.03.2019
  • Full time
  • 22.02.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме