Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Sofer- Expeditor

CITYEXPRESS SRL

736 просмотров
Дата публикации: 17.09.2019

City Express S.R.L. cauta Sofer- Expeditor.

Cerinte minime:
- permis de conducere categoria B;
- studii medii/ superioare;
- limba romana/ rusa- nivel avansat;
- atentie, responsabilitate, corectitudine;

Descrierea postului:
-dimineata, vei primi lista de adrese spre livrare;
- vei apela preventiv clientul, pentru ca esti responsabil de sectorul tau si legatura frumoasa pe care o pastrezi cu oamenii;
- vei transporta colete si facturi pe adresa destinatarilor;
- dupa livrare, vei schimba statusul comenzii in aplicatia android, pentru ca clientii verifica statusul in aplicatia despre care am scris mai sus;
- vei reveni la depozit cu grija si multumiri de pe sectorul tau;

Oferta:
- salariu de la 6500 lei;
- telefon mobil/ android;
- automobil al firmei;

Mai avem:
- Cafea;
- masa de tenis;
- dorinta mare de a crea o echipa care obtine rezultate;

Compania noastra are nevoie de oameni care sa ne ajute sa devenim impreuna Nr.1 in Republica Moldova.

Candidatii interesati pot trimite CV-ul cu poza la adresa: salut@cityexpress.md cu subiectul "Aplicatie pentru postul de Sofer- Expeditor” .
Toate aplicatiile vor fi tratate ca fiind confidentiale, numai candidatii selectionati vor fi contactati pentru un interviu.

О компании

Compania de livrare City Express S.R.L. are ca scop transportarea in siguranta a plicurilor si coletelor catre clienti ( in afara de produse alimentare si produse interzise prin ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 6000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 06.06.2019
  • Full time
  • 05.06.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме