Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Hamal

SMADIC AND CO SRL

3228 просмотров
Дата публикации: 20.09.2019

Companie dinamica anunta concurs privind suplinirea functiei vacante de Hamal!

Cerinte:

- Persoană onestă și responsabilă;                                                                                                                      - Rezistență fizică bună;                                                                                                                                       - Experienta in domeniu, constituie un avantaj.

Responsabilitati:

- Pregătirea mărfii pentru livrare;                                                                                                                          - Evidența mărfurilor si participarea la inventarieri;                                                                                              - Noi oferim: Conditii de plata atractive;                                                                                                                - Pachet social integral;                                                                                                                                        - Activitate intr-o echipa tinara si activa;                                                                                                                - Grafic de lucru comod.

Cei interesati de acest post vacant pot sa transmita CV (cu foto) pe urmatoarea adresa de e-mail: hr@smad-grup.md La fel ne puteti contacta la numerele de telefon 067301722 Vadim sau 062006067 Victor.

О компании

Smad Shop, основанная 3 декабря 2010 года, является компанией с иностранными инвестициями - более 8 лет находится на рынке Молдовы и является самым большим интернет – магазином SmadShop.md.Наши партнеры — это более чем 100 компаний по всему миру.Мы специализируемся ...

  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 15.01.2018
  • Full time
  • 03.09.2019
  • Full time
  • 21.08.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме