Поиск работы или резюме

Social Media Strategist

HR Consulting

463 просмотров
Дата публикации: 29.09.2020

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Compania:
Companie de Advertising și Digital Marketing services.

Responsabilități:
• Dezvoltarea conceptelor de calendare de Social Media;
• Dezvoltarea de proiecte de content și creație lunar pentru clienti pentru a fi preluat de echipă;
• Consultarea echipei de Social Media și designerilor în crearea și plasarea de content;
• Managementul echipei de Social Media și Copywriter.

Cerințe:
• Experiență în Content Management/Social Media Management >2ani;
• Cunoasterea limbii române și rusă la nivel avansat, limba engleză-Conversațional;
• Cunostințe în operare cu intrumentele Facebook, Google Suite etc.;
• Ambiție, inițiativă și creativitate;
• Abilități foarte bune de comunicare i self-management.

Se oferă:
• Angajare oficială + pachet social deplin;
• Salariu motivant și bonusuri de performanță;
• Posibilitatea de afimare personală în cadrul unor proiecte mari de Social Media;
• Grafic de muncă ( 9:00 – 18:00) Luni- Vineri;
• Oportunitate de dezvoltare spre Social Media Head.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  În Tema mesajului indicați codul postului vacant: “SMtt”

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 04.06.2019
  • Full time
  • 27.05.2019
  • Full time
  • 23.07.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме