Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Social Media Manager

HR Consulting

322 просмотров
Дата публикации: 20.09.2019

HR-Consulting (www.search4staff.com), la solicitarea clientului său, companie internațională, este în căutarea unui candidat pentru a suplini poziția de:

Responsabilități:
• Crearea conținutului pentru grupurile țintă de clienți și canale de comunicare ( LinkedIn, Facebook, Instagram);
• Administrarea conturilor pe rețele sociale (Facebook, Instagram, LinkedIn);
• Participarea la crearea, implementarea și gestionarea campaniilor publicitare pe diferite canale de comunicare ;
• Crearea, redactarea conținutului vizual (texte doar în română și rusă);
• Elaborarea rapoartelor, privind impactul campaniilor promoționale;
• Monitorizarea imaginii brandului;

Cerințe:
• Dorința de a activa într-o companie internațională;
• Studii superioare;
• Abilități de creare a unui content ingenious, clar și concis ( în Ro, Rus);
• Cunoștințe de lucru cu Photoshop sau Corel Draw;
• Abilități de copywriting;
• Buna înțelegere a platformelor de socializare;

Compania oferă:
• Salariu competitiv, bonusuri/premii de performanță + tichete de masă !!!
• Angajare oficială + Pachet social;
• Condiții moderne de lucru în oficiu;
• Program de lucru: Luni-Vineri, 8.00-17.00;
• Transport spre oficiu;

Dacă iubești să scrii, al nostru ești !

Dacă ești interesat te rugăm să ne transmiteți CV pe adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ; Rog să specificati codul postului vacant SMMtt în tema emailului.

Telefon: +373 69638007

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 15.05.2019
  • Full time
  • 28.08.2019

VOLTA SRL
  • Full time
  • 20.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме