Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

SMM specialist

SBC HR

314 просмотров
Дата публикации: 12.07.2019

Echipa SBC-HR te invită să participi la concursul de ocupare a postului de

SMM specialist. Clientul nostru – magazin de branduri de haine pentru bărbați.

Oferim:

- Salariu: 12 000 MDL
- Angajare oficială

- Pachet social
- Graficul de lucru: 5 zile în săptămână, Luni-Vineri, de la 09:00 până la 18:00

- Creștere profesională

Responsabilități principale:

- Dezvoltarea strategiei SMM

- Elaborarea și plasarea conținutului pe Social media

- Atragerea publicului țintă, creșterea numărului de vizitatori

- Menținerea și dezvoltarea conturilor în social media (Facebook, Instagram);

- Crearea și plasarea conținutului creativ, textual și vizual, dezvoltarea activității utilizatorilor în grupuri, lucrul cu comentarii și recenzii

- Analiza eficacității campaniilor setate pe social media

Cerinţele companiei:

- Studii superioare

- Experienta in marketing/social media de la 2 ani

- Cunostințe și experiență practică în folosirea limbilor: română, rusă

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

SBC HR

О компании

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 20.05.2019
  • Full time
  • Full time
  • 19.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме