Поиск работы или резюме

SMM Specialist

Midnight Works

1123 просмотров
Дата публикации: 18.04.2019

Responsabilități de bază:
- Elaborarea și aplicarea strategiilor de promovare prin rețelele de socializare Facebook, Instagram, etc.
- Elaborarea de content creativ și atractiv pentru platformele media și de publicitate (scrierea de texte, alegerea de imagini, elaborare de concept) pentru mărirea traficului.
- Analiza performantei platformelor social media utilizate și elaborarea recomandărilor de eficientizare.

Cerințe față de candidați:
- Cunoașterea limbei engleze,
- Creativitate pentru elaborarea contentului atractiv,
- Capacități de comunicare si interacțiune excelente,
- Experiență in domeniu Social Media Marketing constituie un avantaj.

Beneficii:
- Angajare oficială, pachet social.
- Grafic de lucru 9:00-18:00 (luni-vineri)
- Colectiv tînăr, amabil și sociabil;
- Oficiu în sectorul Botanica, o zonă bine amplasată cu transport public și localuri pentru lunch în apropiere;
- Dulciuri, ceai, cafea și energizante din partea casei.

Pentru a lăsa CV-ul expediați un e-mail pe adresa hr@midnight.works

О компании

Midnight Works is a leading app development company located in Chisinau, Moldova with the team of skilled and dedicated professionals that work together to create exceptional experiences for worldwide iOS users. Blooming for over 5 years in the App Development ...

  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Depozitarul Central Unic al Valorilor Mobiliare
  • Full time
  • 08.10.2021
  • Full time
  • 30.11.2020
  • Full time
  • 19.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме