Поиск работы или резюме

Sef Secție Inginerie si Producere

InoxPlus

177 просмотров
Дата публикации: 18.03.2022

InoxPlus este o companie specializată în producerea confețiilor din inox și anume: producerea de rezervoare din inox (cisterne, vinificatoare etc.), producerea de mobilă, importul de echipamente HoReCa și comerțul cu materie primă din inox. În 10 ani, am reușit să devenim unul dintre cei mai importanți agenți economici de pe teritoriul Republicii Moldova.
Află mai multe despre noi:

Despre noi: https://youtu.be/wRZOfJRx8O8
Vezi site-ul companiei: www.inoxplus.md
Facebook: https://ru-ru.facebook.com/inoxplus.md

Te invităm să faci parte din echipa departamentului de inginerie și producere.

La angajații noștri apreciem:

stabilitatea și responsabilitatea;
abilitatea de a lucra în echipă;
atitudinea amabilă în relațiile cu clienții;
seriozitatea și  punctualitatea.

Cu siguranța vei fi membrul echipei noastre dacă :

ai studii superioare în domeniul ingineriei constructoare de mașini;
cunoști programele AutoCAD 2016-2019 și Solidworks 2016-2019
cunoști limba română și rusă, engleza - constituie un avantaj;
ai experiență în domeniu;
ai abilități de Leadership.

Ce atribuții vei avea?

Răspunde de organizarea, planificarea, coordonarea resurselor din secția de producție astfel incat sa atingă obiectivele de producție;
Răspunde de calitatea produselor fabricate in secție; colaborează cu departamentele implicate în fluxul tehnologic pentru eliminarea neconformitatilor de produs
Asigura functionalitatea utilajelor și echipamentelor din secția pe care o coordonează: colaborează cu furnizorii interni sau externi pentru maximizarea eficienței utilajelor;
Răspunde de aplicarea sistemelor de îmbunătățire continua în cadrul secției, astfel incat sa asigure functionalitatea utilajelor și sa optimizeze fluxurile de producție
Participă, monitorizează proiectele de dezvoltare de produse noi;
Răspunde de gestionarea / elaborarea /validarea documentației tehnice, specifice secției pe care o coordonează;
Instruiește și evaluează personalul din subordine pentru a asigura un nivel cât mai mare de competență pe posturi;
Asigură secția cu toate resursele necesare pentru desfășurarea optimă a activității;

Ce oferă Inox Plus?

grafic de muncă stabil;
pachet social complet;
salariu competitiv;
atmosferă de lucru plăcută;
posibilitatea de creștere profesională.

Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu

Dacă îți place să proiectezi și ești dornic de a face parte din echipa noastră, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: hr@inoxplus.md      marcând în linia de subiect a scrisorii ”sectie Sef Inginerie si producere” sau așteptăm sunetul tău la nr. de telefon 079 809 888.

Confidentialiatea este garantata!

InoxPlus

О компании

Inox Plus - частная компания из Республики Молдова, основанная в 2011 году Дмитрием Коваленко, который также является директором компании. Inox Plus вскоре стал одним из важнейших экономических агентов в области национального распространения полуфабрикатов, промышленных товаров и аксессуаров из нержавеющей стали. ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

G4S Company SRL
  • Full time
  • 17.05.2022
  • Full time
  • 19.09.2019
  • Full time
  • 03.08.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме