Поиск работы или резюме

Şef Departament Vânzări B2B

HR Consulting

92 просмотров
Дата публикации: 09.08.2019

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Sarcini și Responsabilităţi:
● Crearea structurii de vânzări B2B de la zero;
● Analiza pieţei Retail din Moldova pe toate categoriile de produse;
● Elaborarea şi implementarea schemelor, formelor de rapoarte, metodelor şi tehnologiilor de vânzare pentru sporirea eficienţei lucrului în front office şi a departamentului;
● Negocierea cu conducătorii de companii Retail şi încheierea de parteneriate;
● Planificarea, gestionarea şi controlul activității departamentului;
● Instruirea echipei;
● Crearea rețelei de parteneriat Retail pe tot teritoriul Moldovei;
● Motivarea personalului și realizarea planurilor de conexiune a partenerilor;
● Participarea la elaborarea şi implementarea sistemului de motivare pentru angajaţii ;departamentului;
● Crearea şi organizarea activităţilor comune cu partenerii pentru stimularea sporirii cifrei de afaceri în magazinele partenere;
● Planificarea lunară a vînzărilor, aducerea lor la cunoştinţa angajaţilor şi controlul îndeplinirii planului;
● Crearea şi dezvoltarea canalelor de vînzare pentru clienții – persoane fizice (împreună cu conducătorul vânzări offline) în magazinele partenere;
● Monitorizarea realizării de către parteneri a condiţiilor contractuale;

Cerințe față de candidat:
● Experienţă relevantă în vânzări B2B Retail sau bănci;
● Calităţi de lider, energic, carismatic, nivel înalt de comunicare, nivel înalt de auto-dezvoltare şi auto-control, lucrul în echipă, competenţe în vânzări, ambiţios şi orientat către atingerea rezultatelor maxime;
● Rezistenţă la stres și intensitatea muncii;
● Abilități manageriale bine dezvoltate;

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com sau sa apeleze tel.: 022 202986; mob.: 068503560
In CV indicati postul vacant: “SMABR”

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Construct Arabesque SRL
  • Full time
  • 06.06.2019
  • Full time
  • 02.07.2019
  • Full time
  • 24.07.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме