Поиск работы или резюме

Șef Departament Transporturi

HR Consulting

286 просмотров
Дата публикации: 13.04.2022

Domeniul de activitate a companiei: achiziții cereale pentru export, prestare servicii transport.

Cerințe:

  • Studii superioare sau medii de specialitate în domeniul transportului sau al managementului;
  • Experiența anterioară într-o poziție similară;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe avansate de operare PC (Word, Excel, E-mail);
  • Capacitatea de a lucra cu volume mari de date.

Responsabilități:

  • Organizarea activității parcului auto cu 30 de camioane, repartizarea eficientă a sarcinilor și controlul îndeplinirii lor;
  • Menținerea disciplinei de muncă în rândul șoferilor parcului auto de mare tonaj;
  • Asigurarea inspecției tehnice a vehiculelor;
  • Dirijare procesului de angajare a conducatorilor auto;
  • Planificarea și întreținerea cheltuielilor la nivel rațional pentru menținerea în stare bună a parcului auto fără a perturba activitatea companiei;
  • Întocmirea dărilor de seamă și prezentarea lor către conducerea companiei atat periodic cât și la solicitare.

Oferim:

  • Salariu motivant și plătit la timp;
  • Program de lucru: Luni - Vineri, 8.30-18.00;
  • Telefonie mobilă și mașină de serviciu;
  • Birou confortabil în sectorul Botanica.

Cei interesați sunt rugați să trimită CV-ul la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com

Pentru detalii: 060 422 844

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 06.06.2019
  • Full time
  • 04.06.2019
  • Full time
  • 20.01.2022
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме