Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Sales Team Leader

SBC HR

388 просмотров

Echipa SBC-HR te invită să participi la concursul de ocupare a postului de Sales Team Leader. Clientul nostru – companie de microfinanțare

Oferim:

- Angajare oficială

- Salariu: de la 12 000 MDL
- Graficul de lucru: Luni-Vineri, de la 09:00 până la 18:00

- Compensarea cheltuielilor de telefonie mobilă

- Creștere profesională

- Instruire și couching din partea head office-ului

- Oficiu în centrul orașului

Responsabilități principale:

- Gestionarea echipei Vânzări,

-  Implementarea si dezvoltarea strategiei de Vânzări

 - Setarea obiectivelor persoanelor din subordine

- Verificarea indeplinirii KPI

-  Pregatirea rapoartelor aferente activitatii echipei de vanzari

- Analiza mediului de concurenţă

Cerinţele companiei:

- Studii superioare economice
- Experiență de muncă în vânzări de la 3 ani

- Experineță de muncă în calitate de team leader

- Cunoașterea excelentă ale limbilor română și rusă

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

SBC HR

О компании

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 18.04.2019
  • Full time
  • 07.02.2019
  • Full time
  • 19.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме