Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Reprezentant medical

HR Consulting

722 просмотров
Дата публикации: 15.11.2019

HR-Consulting – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie:
Companie farmaceutică americană, ce se ocupă cu fabricarea de produse pentru sănătate

Responsabilități:
● Promovarea produselor OTC în Chișinău și Moldova (farmacii și lanțuri de farmacii);
● Organizarea și desfășurarea de training-uri și prezentări farmaceutice;
● planificarea activităților;
● Raportarea periodică a lucrului  efectuat.

Cerinte:
● Studii superioare finisate în (medicină,  farmacie);
● Persoană  concentrată  pe rezultate;
● Abilitatea și dorința de a învăța;
● Utilizator PC, permis de conducere și mașină personală.

Se ofera:
● Angajare oficială;
● Salariu competitiv;
● Premii trimestriale;
● Telefon de serviciu, calculator;
● Echipă tânară și prietenoasă .

Persoanele  interesate  sunt rugate să transmită CV-ul  la adresa  de email: search.for.staff.hrc@gmail.com

Telefon de contact: 060422844

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Customagic
  • Full time
  • 28.05.2019
  • Full time
  • 21.07.2017

SMADIC AND CO SRL
  • Full time
  • 15.03.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме