Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Reprezentant de vânzări (echipamente medicale)

HR Consulting

1041 просмотров
Дата публикации: 15.11.2019

HR-Consulting – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie:
Companie din România specializată  în echipamente medicale

Responsabilități:
● Contribuirea la creșterea vânzărilor de echipament, realizând obiectivele anuale de vânzări a companiei, a cifrei de afaceri, profitabilității, stocării/inventarierii și cotei de piață a gamei de produse oferite pe teritoriul Republicii Moldova;
● Vizitarea clienților în mod regulat, înțelegerea nevoilor acestora și pregătirea unor oferte tehnice și comerciale personalizate pentru consumatorii de pe piața Moldovei;
● Cooperarea strânsă cu echipa de deservire pentru a răspunde prompt la necesitățile clienților.

Cerințe:
● Studii superioare finisate în (medicină, medicină veterinară, biologie, chimie);
● Experiență 2-3 ani într-un domeniu similar( în vinderea echipamentului medical sau consumabile pentru spitale, clinici, laboratoare pentru analize medicale) ;
● Cunoasterea limbii române ,ruse și engleze ;
● Permis de conducere categoria “B”.

Se oferă:
● Pachet salarial avantajos;
● Angajare oficială;
● Automobil de serviciu;
● Telefon, calculator;
● Program de lucru/8:30-17:30.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul  la adresa  de email: search.for.staff.hrc@gmail.com

Telefon de contact: 060422844

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 27.10.2019
  • Full time
  • 12.04.2019

Medpark Spital International
  • Full time
  • 13.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме