Поиск работы или резюме

Recruiter

Customagic

1538 просмотров
Дата публикации: 14.06.2021

Holdingul ,,Customagic” specializat în producerea și distribuirea produselor alimentare, unic de acest gen pe piața Republicii Moldova,  angajează în bază de concurs persoane active, sîrguincioase pentru postul de:

Recruiter

Pentru noi contează nu doar experiența dar şi dorinţa de a munci, responsabilitatea şi devotamentul pentru companie, întrucît Dumneavoastra veţi selecta noii membri ai echipei!

Cerinte fata de candidat:
• Studii superioare în psihologie;
• Gîndire analitică;
• Responsabilitate, atenţie, devotament;

Responsabilitati:
• Plasarea anunţurilor;
• Analiza CV-urilor;
• Selectarea candidaţilor pentru posturile vacante;
• Desfăşurarea interviurilor;

Noi va oferim:
• Instruire;
• Pachet social deplin;
• Salariu motivant;

Doritorii de a face parte din echipa noastra sunt rugaţi sa expedieze CV-ul complet la adresa electronică.

Customagic

О компании

Compania “Customagic”, este lider în comercializarea produselor alimentare în Moldova, producatorul mărcilor comerciale : Mezellini, Zi deZi, La Villa, My, Apriori, Lan, Hame, Trc; importator și distribuitor excluziv pentru mărcile comerciale: Aroma, Schogetten, Maheev, Mernaia, ...

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Linia H2O
  • Full time
  • 19.04.2019

HR Consulting
  • Full time
  • 27.09.2019
  • Full time
  • 29.07.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме