Поиск работы или резюме

Receptionist cabinet medical

Audionova

370 просмотров
Дата публикации: 21.02.2019

Responsabilitati:

Intampina, informeaza, programeaza si indruma pacientii in clinica
Anunta eventualele modificari de program sau de consultat
Inregistreaza informatiile personale ale pacientilor in baza de date conform cu datele din actul de identitate prezentat
Gestioneaza agenda electronica (efectueaza programari si confirmari)
Completeaza rapoartele zilnice, intocmeste si arhiveaza documente
Activitati de protocol si relatii cu publicul

Cerinte:

Limbi vorbite : moldoveneasca, rusa
Studii superioare finalizate
Cunostinte foarte bune de operare PC: Word, Excel, Outlook
Foarte bune abilitati de comunicare

Beneficii Oferite:

Salariu fix 600 Euro net
Posibilitatea de promovare si dezvoltare profesionala si personala

Descrierea companiei:

Pentru o carieră de succes, vino in echipa Audionova!
Audionova- companie cu capital romano-danez, 45 centre specializate in Romania, lider de 20 ani in comercializarea aparatelor auditive
Alătură-te echipei noastre şi ai şansa de a-ţi construi cariera intr-o companie multinaţională, cu reale posibilităţi de dezvoltare;
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.

Место работы

Румыния
  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 2000 - 3000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 23.04.2019
  • Full time
  • 23.01.2019

SBC HR
  • Full time
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме