Поиск работы или резюме

Project Manager (Scrum Master)

Academia Națională de Șah

812 просмотров
Дата публикации: 28.05.2019

Academia Nationala de Sah din Moldova anunta urmatorul post vacant:

Compania oferă:
-Angajare oficială;
- Posibilitatea de a fi un membru de valoare al unei echipe dinamice și motivate;
- Mediu de lucru profesionist și prietenos;
- Proiecte interesante.

Responsabilităţi :
- Colectarea și formularea cerințelor pentru proiect;
- Elaborarea planului de realizare;
- Organizarea și coordonarea proiectului;
- Participarea la recrutarea membrilor echipei;
- Stabilirea sarcinilor și termenilor de lucru;
- Monitorizarea cheltuielilor bugetare;
- Administrarea documentelor de proiect (caietul de sarcini, contractele, actele, facturile, estimările, rapoartele etc);
- Asigurarea livrării proiectului în termenii limită;

Cerințe:
- Studii superioare în domeniul IT;
- Experiență neîntreruptă minim 5 ani în domeniul IT;
- Cunoașterea și aplicarea tehnicilor Agile, Scrum;
- Cunoașterea limbilor română, rusă, engleză;
- Abilități excelente de comunicare și colaborare;
- Atitudine proactivă, pozitivă și inițiativă;
- Abilitate multitasking și atenție la detalii

Instrumente și procese: Elaborarea în interații de 2 săptămîni.
Programul de lucru: luni-vineri 9.00-18.00
Expediați CV-ul cu poză la adresa electronică hr@sah.md cu mențiunea ”Project Manager” și indicarea telefonului de contact.

*Vor fi luaţi în considerare doar candidaţii care expediază CV
*Vor fi contacte și invitate la interviu doar persoanele selectate

О компании

Academia Națională de Șah din Moldova este un centru de șah de talie internațională și un lider recunoscut în pedagogia șahului în Republica Moldova. Scopul nostru este să orientămtoți copiii din Republica Moldovaspre o dezvoltare intelectuală,să îmbunătățim motivația, aptitudinile, performanțele ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 5 - 10 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 15.04.2019
  • Full time
  • 16.03.2019
  • Full time
  • 13.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме