Поиск работы или резюме

Producerea Termopanelor în Polonia

Europersonal SRL

181 просмотров
Дата публикации: 04.03.2020

Angajăm muncitori necalificați la uzina de producere a termopanelor.

În atribuțiile de serviciu intră :

* producerea geamurilor din PVC, din lemn,din aluminiu;

* instalarea sticlei;

* controlul calității produselor finale;

* ambalarea produselor și pregătirea lor pentru încărcare;

* întreținerea mașinilor de producere și a locului de muncă.

Cerințe :

* experiența va constitui un avantaj;

* vârsta 20-50 ani;

* dorință de a munci, seriozitate și angajament.

Beneficii :

* salariu avantajos;

* contract legal de muncă;

* asigurare medicală și socială;

* cazare și transport de la locul cazării spre locul de muncă asigurat.

Pentru Detalii :

067-17-91-03

Vă rugăm să ne lăsați un mesaj în formularul de mai jos și vom reveni cu un apel în cel mai apropiat timp! https://forms.gle/3MC5TYXPyJbJeear5

О компании

Oferimservicii de plasare în cîmpul muncii peste hotare, recrutăm și selectăm candidații,garantînd siguranța și calitatea serviciilor ...

Oбласть

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 11.03.2020

Digital Business Solutions 30
  • Full time
  • 15.05.2019
  • Full time
  • 29.10.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме