Поиск работы или резюме

Продавец комбикорма

Marculesti Combi SA

653 просмотров
Дата публикации: 14.08.2019

Vînzător nutrețuri combinate

Condiții de muncă:
- angajare oficială în cîmpul muncii;
- program de lucru full time (8.00-16.00, luni – liber);
- pachet social integral;
- salariu fix + % din vînzări.

Vînzările se vor realiza în piețele agricole.

Responsabilități:
- recepționarea și vînzarea nutrețurilor combinate;
- oferirea de consultații clienților.

Cerințe față de candidați:
- experiența în vînzări este binevenită;
- fluență în limbile rusă și română;
- abilități de gestionare a banilor și de utilizare a aparatului de casă.

Expediați CV-ul cu specificarea salariului dorit la adresa electronică: hr@mcombi.md
Telefon: 079708078, 078811400.

О компании

Наша компания «MARCULESTI COMBI» SA была основана в 1994 году и является одним из ведущих производителей на рынке Молдовы! Основной деятельностью компании «MARCULESTI COMBI» SA производство комбикормов, изготавливаемого как по собственным рецептам, так и по рецептам заказчика, мукомольное производство, а ...

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 4000 - 7000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме