Поиск работы или резюме

Posturi vacante la fabrica de producere a semifabricatelor în Polonia

Europersonal SRL

273 просмотров
Дата публикации: 09.03.2020

Angajăm muncitori la fabrica de producere a colțunașilor , clătitelor , pizzei , situată în orașul ZawiercieI , Polonia .

În atribuțiile de serviciu intră :

- Verificarea cantităților de produse primare / finite ;

- Urmărirea calității produselor la toate etapele producerii ;

- Spălarea mașinilor / accesoriilor ;

- Ambalarea și etichetarea produsului finit ;

- Încărcarea și descărcarea comenzilor.

- Salariu : 11,5 zloți / oră ;

- Contract Legal ;

- Asigurare Medicală și Socială Garantate ;

- Salariu Avantajos ;

- Cazare și Transport Asigurate .

Detalii și programări la nr.de tel.

067-17-91-03

Vă rugăm să ne lăsați un mesaj în formularul de mai jos și vom reveni cu un apel în cel mai apropiat timp! https://forms.gle/3MC5TYXPyJbJeear5

О компании

Oferimservicii de plasare în cîmpul muncii peste hotare, recrutăm și selectăm candidații,garantînd siguranța și calitatea serviciilor ...

Oбласть

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 05.11.2020
  • Full time
  • 14.03.2020
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме