Поиск работы или резюме

Persoane harnice la fabrica de produse cosmetice în Polonia

Europersonal SRL

424 просмотров
Дата публикации: 12.02.2020

Se admit bărbați , cupluri , femei .

În atribuțiile de serviciu intră :

- Descărcarea materiei prime din camioane ;

- Planificarea utilizării spațiului de depozitare și plasarea produselor ;

- Activități privind expedierea mărfurilor - ambalarea produselor în conformitate cu procedurile stabilite ,etichetarea și adresarea expedierii ;

- Verificarea conformității mărfii cu bonul de transport pregătit pentru încărcare ;

- Încărcarea mărfurilor pentru livrare .

Cerințe :

- Pașaport BIO ;

- Vârsta 20-50 ani ;

- Seriozitate , dorință de a munci .

Beneficii :

- Salariu 11 zl / oră ;

- Contract Legal ;

- Loc de muncă Sigur și Stabil ;

- Cazare asigurată de angajator ;

- Transport de la locul de trai spre locul de muncă asigurat de angajator.

Pentru Detalii : 067-17-91-03

Vă rugăm să ne lăsați un mesaj în formularul de mai jos și vom reveni cu un apel în cel mai apropiat timp! https://forms.gle/3MC5TYXPyJbJeear5

О компании

Oferimservicii de plasare în cîmpul muncii peste hotare, recrutăm și selectăm candidații,garantînd siguranța și calitatea serviciilor ...

Oбласть

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 09.04.2020

VOLTA SRL
  • Full time
  • 20.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме